Kaupade kohaletoimetamine

Kaup on võimalik tellida lähimasse Omniva pakiautomaati, lähimasse postkontorisse või tulla peale tellimuse kinnitamist sellele ise järgi Tartu, Tallinna või Räpina esindusse. Kaubad tuuakse Teieni 1-3 tööpäeva jooksul. Kui peaks juhtuma, et tarne teatud põhjustel viibib, anname me Teile sellest teada ja leiame lahenduse.

Tarneviisid

Omniva pakiautomaat

Pakiautomaadi teenuste abil on meil võimalik edastada saadetisi 124 pakiautomaati üle Eesti. Pakiautomaadid on avatud ööpäevaringselt igal päeval aastas (v.a. Viru Bussiterminali pakiautomaat). Pakk saabub pakiautomaati saatmisjärgse päeva hommikul kella 10-ks ja seda hoitakse seal 7 päeva. Paki saabumisel pakiautomaati saab Saaja SMSi või e-kirja teel sõnumi uksekoodiga, mille sisestamisel avaneb tema pakki sisaldava pakiautomaadi uks.

Omniva Kuller Postimüük

Kuller Postimüük on spetsiaalselt e-poodidele välja töötatud lahendus saadetise toimetamiseks e-poest tellijatele just neile sobival ajal (sh laupäev) igasse punkti Eestis.

Tulen ise järgi

Kui Te ei soovi kasutada kullerteenust või asute meie esindustele lähedal, on Teil peale tellimuse eest tasumist ja meiepoolset kinnitust võimalik ise tellitud kaubale järgi tulla. Meie esindused asuvad Tartus, Tallinnas ja Räpinas. Esinduste ja hulgiladude kontaktid leiate siit.


Meie esindused

Uued tooted

Tootegrupid